سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

 

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی

 

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی در دو نوع تکجداره و دوجداره تولید میشود، هر دو نوع تشکیل شده از فریم آلومینیومی و شیشه سکوریت است.  پارتیشن دوجداره از دو شیشه 4، 6، یا 8 استفاده میشود و در پارتیشن تکجداره از یک شیشه 10میل سکوریت .فریم های استفاده شده در پارتیشن های تکجداره و دوجداره از آ لومینیوم اختصاصی تولید شرکت پرچین در تنوع بسیار برای طرح های متنوع پارتیشن های اداری است. با استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط اداری میتوان علاوه، بر نور کافی زیبایی چشم نوازی هم ایجاد کرد. پارتیشن شیشه ای شرکت پرچین ماندگاری بالایی نسبت به پارتیشن های دیگر دارد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن اداری شیشه ای

 

 

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی
پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای چیست؟

 

پارتیشن شیشه ای اداری در واقع همان جدا کننده دیواره شیشه ای است که با قطر کم زیبایی و نظم به محیط کار شما میدهد.

پارتیشن شیشه ای یکی از جداکننده های سریع و ساده برای سازمانهای اداری است.که  علاوه بر اینکه خیلی سریع قابل اجرا است، محیط  شما را غرق نور طیبعی می کند و فضایی چشمگیر و زیبا برای شما ایجاد می کند و مکان شما را هر چه بیشتر کاربردی  و در نتیجه کار آمد می کند.

پارتیشن شیشه ای اداری متشکل شده از شیشه سکوریت و فریم آلومینیومی، استیل، چوبی، ام دی اف و سایر نگهدارنده های شیشه میباشد.

شرکت پرچین با حضور کارشناسان فنی پارتیشن تکجداره با قابلیت آکوستیک صدا طراحی کرده اند، برای اینکه جایگزین پارتیشن دوجداره باشد و برای شرکت هایی که آکوستیک بودن صدا در محیط کاریشان حائز اهمیت است را با هزینه خیلی کمتر اجرا کنند.

 

مزیت پارتیشن شیشه ای

 

از مزیت های پارتیشن شیشه ای به طراحی، تولید واجرا سریع پارتیشن شیشه ای می توان اشاره کرد. پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی نسبت به پارتیشن های اداری دیگر خیلی سریع قابل تولید و اجرا می باشد و اینکه شما با استفاده از پارتیشن شیشه ای علاوه بر ایجاد نور طبیعی و انعکاس نور امکان ایجاد طرح لگوی شرکت  ونمایان شدن هویت خود را به شرکت می دهید و این کار برای شما خیلی کارآمد خواهد بود زیرا مشتری با دیدن هویت شرکت شما خیال راحت خرید خود را انجام می دهد.

یکی از بزرگترین مزیت  مالی که در پارتیشن شیشه ای وجود دارد، انعطاف پذیر آنها است. همه ما به خوبی از این امر مطلع هستیم که استفاده از دیواره های سنتی کاری پر هزینه و خسته کننده می باشدو امکان دیزاین مدرن وکلاسیک را ندارد ولی پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی هم کلاسیک و هم خیلی سریع  با هزینه کمتری قابل اجرا است.