سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین
پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای برای محیط کار یکی از بهترین راهکارها جهت تقسیم بندی محیط کار می باشد. که امروزه طرفدار های زیادی پیدا کرده است. و در بیشتر مراکز اداری و محیط های کار این پارتیشن ها قابل رویت است.

این پارتیشنها تاثیر زیادی بر روی ایجاد دکوراسیون مدرن و چشمگیر دارد. پارتیشن شیشه ای  موجب افزایش انرژی مثبت و خلق فضای کار زیبا می شود.

استفاده از این پارتیشن ها تمیز و بهداشتی می باشد. و برای محیط ادرای که پر رفت و آمد است گزینه مناسبی می باشد. پارتیشن  شیشه ای برای محیط کار علاوه بر تفکیک محیط اداری، دارای ایستایی و مقاومت مناسبی است، که این امر اطمینان کافی جهت استفاده طولانی مدت را به کاربران می دهد.

دلیل عمده ی استفاده ی زیاد از پارتیشن اداری شیشه ای برای محیط کار توانایی و قدرت جذب صدا توسط این وسیله های کاربردی می باشد، همانطور که میدانید یکی از مولفه های ضروری محیط کار آرامش و سکوت مناسب می باشد، که پارتیشن ها به راحتی این شرایط را برای محیط کار فراهم می کنند.

پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای برای محیط اداری راهکار اقتصادی تفکیک بخش ها

پارتیشن اداری شیشه ای برای محیط کار یکی از اقتصادی ترین راهکار ها جهت تفکیک بخش های مختلف از یکدیگر است. استفاده از این پارتیشنها در مقایسه با دیگر ابزار های مربوطه مستلزم صرف زمان و هزینه ی کمتری است.

و به راحتی می توان به وسیله این پارتیشنها محیط کار کارمندان را از یکدیگر جدا کرد. و در صورت لزوم می شود، با صرف کمترین زمان پارتیشنها را برداشت. و دوباره محیط را به حالت اول برگرداند.

به عبارتی مشکلات ناشی از به کار گذاشتن و برداشتن دیوار ثابت را ندارند. یکی دیگر از مزیت های استفاده از پارتیشن شیشه ای  شفاف سازی کار کارمندان و اطلاع کارمندان از نحوه ی کار و فعالیت یکدیگر است.

همچنین  برقراری ارتباط در صورت لزوم میان کارمندان راحت بوده و شرایط انجام دادن کارهای همزمان را برای کارمندان فراهم می کند. به علاوه استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای برای محیط کار  می تواند به بهینه سازی فضا های بلا استفاده در محیط کار کمک کند.

به عنوان نمونه می توان با کمک این پارتیشن ها قسمتی از فضا را که جدا افتاده و قابل استفاده نیست به مکانی کاربردی مثل: کتابخانه، نمازخانه و… برای کارمندان تبدیل کرد.