تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن با فریم سفید پرچین
پارتیشن با فریم سفید پرچین

پارتیشن شیشه ای با فریم سفید در میان انواع پارتیشن جلوه خاصی دارد. این پارتیشن با دقت و ظرافت ساخته شده اند و کیفیت مرغوب وطول عمر بالایی دارند.

به طور کلی پارتیشن اداری شرکت پرچین هم از لحاظ شیشه و هم از لحاظ فریم از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا شرکت پرچین همه متریال مصرفی خود را از بهترین و باکیفیت ترین جنس تولید و مصرف میکند و رنگهای فریم آلومینیومی همه آنادایز شده و کره ای با خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد خط وخش بوده است.

عایق صدا، گرما و سرمای مناسبی هستند، به همین جهت در ساخت محیط های اختصاصی بسیار خوب عمل میکنند.

همچنین با کمک انواع شیشه نشگن در رنگ های و طرح های مختلف قابل اجرا میباشند.

پارتیشن اداری جدا کننده مناسب برای فضای اداری

پارتیشن همچون دیوار مقاوم و ثابت عمل می کند. و فضاهای مختلف را از هم جدا می کند. پارتیشن ها را به صورت فریم دار و یا فریم لس می سازند. که هر کدام زیبایی و مزایای خود را دارند.

در میان انواع پارتیشن های فریم دار، پارتیشن شیشه ای  با فریم سفید جلوه ی خاصی دارد. این پارتیشن ها علاوه بر ظاهر منحصر به فرد دارای کیفیت و دوام عالی می باشند. و با بهترین استاندارد های روز دنیا ساخته می شوند.

همچنین عایق مناسبی جهت نفوذ و خروج سرما، گرما و صدا هستند. بنابراین برای ایجاد فضاهای خصوصی عالی عمل می کنند. پارتیشن با فریم سفید را می توان به گونه ای طراحی کرد، که به سادگی قابل جابجایی و انتقال باشد. طراحی فریم این پارتیشن ها بسیار دقیق، مدرن و شیک انجام شده است.

همین امر موجب شده است، که زیبایی پارتیشن با فریم سفید دوچندان شود. همانطور که از نام این پارتیشن ها مشخص است قاب و یا چهارچوب آنها سفید می باشد و درون آنها را با مواد پرکننده ی مختلف مثل: شیشه، ام دی اف، فلز و… پر می کنند.

این پارتیشن ها به دو صورت یک جداره و یا دوجداره قابل سفارش و طراحی هستند. که دو جداره ها از عایق صدای بهتری در مقابل تک جداره ها می باشند.

پارتیشن با فریم سفید پرچین
پارتیشن با فریم سفید پرچین

پارتیشن اداری با فریم سفید در طرح های گوناگون

گاهی پارتیشن با فریم سفید را با کمک شیشه سکوریت می سازند. به این معنی که درون قاب و یا چهارچوب سفید پارتیشن را به وسیله ی انواع شیشه نشکن پر می کنند. شیشه های نشکن دارای رنگ های مختلف: سبز، قهوه ایی، آبی، سفید و… هستند. که هر کدام جلوه و زیبایی مخصوص به خود را دارند. همچنین انواع طرح راه مات، مات، سندبلاست، لوگو و یا تصویر اختصاصی به سادگی بر روی این شیشه ها قابل طراحی و اجرا هستند. بنابراین استفاده از این شیشه ها در کنار پارتیشن با فریم سفید می تواند، زیبایی این پارتیشن ها را چندین برابر کند. به علاوه این طرح از پارتیشن ها به راحتی نور را از خود عبور داده و بازتاب می دهند. به همین جهت موجب حفظ روشنایی طبیعی محیط و بزرگتر جلوه دادن آنها می شوند.