تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن اداری با شیشه سکوریت
پارتیشن اداری شیشه ای

شرکت پرچین تولید کننده انواع پارتیشن اداری با شیشه سکوریت درجه 1 است که در چند دهه تولید شیشه سکوریت و فریم مصرفی خود را توانسته به باکیفیت ترین و بروزترین متریال برساند.

ما  در این مطلب می خواهیم به معرفی انواع  پارتیشن اداری باشیشه سکوریت بپردازیم.

پارتیشن شیشه ای در واقع دیواری شیشه ای است، که قسمت های مختلف را از هم جدا می کند. این دیوارهای شیشه ایی از جنس سکوریت هستند، که در مقایسه با انواع دیگر شیشه از مقاومت، زیبایی و ایمنی بیشتری برخوردارند.

این پارتیشن ها علاوه بر ظرافت و نمایی که ایجاد می کنند. موجب بازتاب بهتر نور و جذب صدا می شوند.

بنابراین آرامش را به محیط کار هدیه می دهند. انواع شیشه سکوریت برای پارتیشن اداری در ضخامت های چهار تا بیست میلی متر تولید می شوند.

اما در پارتیشن های اداری بیشتر شیشه ها در ضخامت هشت، ده و دوازده میلی متری به کار برده می شوند.

میزان ضخامت شیشه سکوریت بر مقاومت، مقدار تحمل فشار و همچنین تحمل گرما و سرما تاثیر زیادی دارد.

انواع شیشه سکوریت برای پارتیشن اداری را می توان به چند دسته کلی شیشه معمولی، خم، شیشه تاشو و شیشه سند بلاست تقسیم کرد که هر کدام مزایا و کاربرد ها و زیبایی خاص خودشان را دارند.

شیشه خم به دلیل نصب و حمل سخت آن کمتر برای ساخت پارتیشن مورد استفاده قرار می گیرد اما در صورت نیاز قابل طراحی و اجر می باشد.

از شیشه های تاشو بیشتر برای پارتیشن بندی بالکن ها و مکان های اداری که نیاز است به طور موقت دو فضا را از هم تفکیک کنند، استفاده می کنند.

 

انواع شیشه سکوریت برای پارتیشن اداری پرچین

 

پارتیشن با شیشه سکوریت
پارتیشن با شیشه سکوریت

انواع شیشه سکوریت برای پارتیشن اداری هم به صورت تک جداره و هم به صورت دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند.

در شرایطی که عایق بودن صدا از اهمیت بالایی برخوردار باشد، از شیشه سکوریت دو جداره استفاده میکنند.

این شیشه های دوجداره علاوه بر حفظ شفافیت و ظرافت مانع انتقال صدا، گرما و سرما می شوند. اغلب در پارتیشن های دوجداره از شیشه سکوریت  دو لایه ی استفاده می کنند.

انواع شیشه سکوریت برای پارتیشن اداری در رنگهای سفید، آبی، دودی، سبز و برفی تولید می شوند.

که بسته به سلیقه ی مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرند. انواع شیشه سکوریت برای پارتیشن اداری به چند صورت مات، شفاف، نیمه مات، راه مات و غیره تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

شیشه های سکوریت علاوه بر زیبایی دارای مقاومت بالایی در مقابل ضربه و فشار هستند. و نسبت به شیشه های معمولی عملکرد فوق العاده بالایی دارند. همچنین از امنیت بالایی برخوردارند و به هنگام شکستن باعث آسیب رساندن به افراد نمی شود.