تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

قیمت پارتیشن اداری پرچین
قیمت پارتیشن اداری پرچین

 

قیمت پارتیشن اداری پرچین به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی همچون متراژ و ارتفاع پارتیشن، قیمت یراق آلات به کار رفته در پارتیشن اداری و کیفیت شیشه سکوریت و اندازه و وزن فریم آلومینیومی و مقدار مواد اولیه استفاده شده در آنها بر حسب متراژ، مدل و نوع آنها

ایجاد اتاق های اختصاصی یکی از مبتدی ترین نیاز های اداره های مختلف می باشد. اما متاسفانه گاهی بودجه ی کافی در اختیار آنها نیست تا بتوانند از محیط هایی استفاده کنند، که به اندازه ی تمام کارمندان اتاق داشته باشد.

در این شرایط کمک گرفتن از انواع پارتیشن اداری می تواند، برای آنها راهکار مناسبی باشد. زیرا قیمت پارتیشن اداری بسیار مناسب و به صرفه است و به راحتی می توانند به جای صرف هزینه های کلان در زمینه ی ساخت و ساز، خریداری و اجاره ی مکان های بزرگتر و… از پارتیشن ها بهره ببرند.

لازم به ذکر است که قیمت پارتیشن اداری حتی نسبت به ساخت دیوارهای ثابت سنتی نیز بسیار کمتر بوده و استفاده از آنها از لحاظ اقتصادی به سود مصرف کننده است.

اما عوامل مختلفی می تواند، در قیمت پارتیشن اداری موثر باشد. یکی از این عوامل تکجداره و یا دوجداره بودن آنهاست همانطور که میدانید، پارتیشن دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت تشکیل می شود. بنابراین مقدار قیمت تمام شده ی پارتیشن اداری در انواع دوجداره بیشتر از تک جداره ها می باشد.

همچنین اجناس مواد اولیه ی به کار رفته در پارتیشن های اداری تاثیر مستقیمی در تعیین مقدار قیمت پارتیشن اداری دارد. زیرا این پارتیشن ها امکان دارد از ام دی اف، فلز، آلومینیوم، شیشه و یا غیره ساخته و عرضه شوند.

 

قیمت پارتیشن اداری پرچین
قیمت پارتیشن اداری پرچین

قیمت پارتیشن اداری در ابعاد مختلف

 

از دیگر عوامل موثر در قیمت پارتیشن اداری متراژ و ابعاد آنهاست به عبارتی هر چه متراژ این پارتیشن ها بیشتر باشد. و در ارتفاع بیشتری سفارش داده شوند، قیمت نهایی آنها بیشتر خواهد شد.

زیرا مقدار مواد اولیه ی بیشتری مورد استفاده قرار میگیرد. و اما یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت پارتیشن اداری یراق آلات به کار رفته در آنها می باشد. این یراق آلات همچون سایر کالاهای تولید شده دارای دو نوع داخلی و خارجی هستند.

که مزیت ها و کارکردهای متفاوتی با هم دارند. هرچه کیفیت یراق آلات استفاده شده در این پارتیشن ها زیاد باشد به نسبت قیمت پایانی پارتیشن ها نیز بیشتر خواهد شد.