تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای
قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای در مقایسه با دیوار ثابت مناسب تر بوده و به لحاظ اقتصادی به صرف مصرف کننده میباشد.

اما شیشه های سکوریت به کار رفته در پارتیشن شیشه ایی نسبت به شیشه ی معمولی از قیمت و کیفیت بیشتری برخوردارند.

البته این نکته را نیز نباید فراموش کرد که قیمت پارتیشن شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که نمونه هایی از آن را بیان میکنیم.

قیمت پارتیشن شیشه ای قبل از هر چیزی به متراژ و ابعاد شیشه ی به کار رفته در پارتیشن بستگی دارد. به طبع هر چه متراژ پارتیشن شیشه ای بیشتر باشد. هزینه ی بیشتری باید بپردازیم.

به طور کلی پارتیشن شیشه ای در ابعاد مختلف، بر اساس مساحت متر مربع محاسبه می شود، که هر چه ابعاد بیشتر باشد. قیمت هم افزایش می یابد. حداکثر ابعاد شیشه سکوریت 480 در 240 سانتیمتر و کمترین ابعاد شیشه های سکوریتی 25 در 25 سانتیمتر است.

از دیگر عوامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای ضخامت و نوع شیشه های سکوریتی مورد استفاده در پارتیشن می باشد. که این شیشه ها در مجموع از 4 تا 19 میلی متر ضخامت دارند.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای به رنگ فریم و کیفیت شیشه بستگی دارد

مقدار قیمت پارتیشن شیشه ای به رنگ و طرح استفاده شده در این پارتیشن ها بستگی دارد.

این شیشه ها در رنگهای آبی، سفید، دودی، برفی و سبز تولید می شوند. هرچند امروزه بیشتر شیشه های بی رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. ولی شیشه های رنگی نیز زیبایی خاص خودشان را دارند، که با توجه به سلیقه مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین طرحهای متفاوت شیشه های سکوریت مانند: مات، نیمه مات، راه مات، سند بلاست و غیره در میزان هزینه پارتیشن ها موثر است.

یکی دیگر از عوامل مهم در مقدار قیمت پارتیشن شیشه ای یراق آلات مورد استفاده در پارتیشن می باشد. که از اجناس مختلف آلومینیوم، آهن و… ساخته می شوند.

هرچه تعداد و جنس یراق آلات به کار رفته بیشتر باشد، هزینه ی تمام شده ی پارتیشن نیز افزایش می یابد. از جمله یراق آلاتی که در پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. می توان قفل، ریل، دستگیره، استوپ، فریم و… را نام برد. این یراق آلات همچون سایر کالا دو نوع وارداتی و داخلی دارند، که در میزان قیمت آنها و پارتیشن ها تاثیر مستقیم دارد.