تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت پرچین، شرکت پرچین از کیفیت بالای سوپر کلیر، شیشه سکوریت اردکان یزد میباشد. شرکت پرچین با استقبال بسیار خوب از طرف کارفرمایان، کارخانه تولید شیشه سکوریت خود را توسعه داده و در زمینه تولید فریم آلومینیومی برای انواع پارتیشن اداری فعالیت میکند.

کارشناسان فنی شرکت پرچین آماده جوابدهی به سوال های شما با بردباری و همچنین با اطلاعات کامل هستند. کارشناسان فنی شرکت پرچین که جهت اندازگیری  برای پروژه های شما اعزام میشوند مجهز به متر وتراز لیزری هستند که امکان هر گونه مشکل را در اندازگیری به صفر میرسانند.

 

شیشه سکوریت نشکن
شیشه سکوریت نشکن

کارخانه شیشه سکوریت پرچین

پس از اندازگیری نهایی و تایید کارفرما نقشه های پروژه شما توسط کارشناسان آماده و تمامی قسمت ها برسی شده، از قبیل تعداد دربها، کیفیت شیشه، و فریم شیشه سکوریت و….تایید می شود و نقشه به برای تولید به کارخانه شیشه سکوریت پرچین ارسال میشود.

شرکت پرچین پیگیری در تمام مراحل، از تایید پیش فاکتور تا زمان تحویل پروژه ورضایت مشتری در خدمت شما کارفرمایان عزیز میباشد.

پرسنل فنی شرکت پرچین در زمینه اجرای پارتیشن اداری با تجهیزات کامل در محل پروژه آماده و با دقت کامل و سرعت به بهترین شکل پارتیشن اداری شما را نصب کرده و تحویل مینماید. در صورت هر گونه مشکل کارشناس فنی شرکت به محل پروژه برای رفع مشکل حاضر میشود.

شیشه سکوریت نسل پیشرفته ی شیشه های معمولی است، که مقاومت بسیار بالایی دارد. به گونه ایی که ده برابر بیشتر از شیشه های معمولی توانایی تحمل ضربه را دارد. و همچنین پایداری شیشه سکوریت در مقابل فشار و حرارت بسیار زیاد بوده و چندین برابر شیشه های معمولی است.

شیشه های سکوریت به خاطر مقاومت و جنس خوبی که دارند، در میان مردم  به عنوان شیشه های نشکن شناخته شده هستند. شیشه سکوریت مصارف متعددی دارد. و از آن ها در صنایع خودروسازی، برج سازی، ساخت مراکز اداری تجاری و… استفاده می کنند.

این شیشه ها را در رنگ های مختلف سبز، شفاف سفید، آبی، دودی و… تولید و عرضه می کنند. که هر کدام زیبایی منحصر به فرد خود را دارند. و در امور مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید، که شیشه سکوریت پرچین تحول بزرگی در علم معماری ایجاد کرده و از طرفدارهای زیادی برخوردارند. زیرا این شیشه ها نه تنها ایمنی بسیار بالایی دارند بلکه، زیبایی چشمگیری داشته و خاصیت به کارگیری در اشکال و ابعاد مختلف را هم دارند.

 

شیشه سکوریت نشکن
شیشه سکوریت نشکن

شیشه سکوریت چیست؟

مقاومت شیشه سکوریت شده چند برابر بیشتر از شیشه های خام ساده میباشد و زمانی که شیشه با شکستن روبه رو شودبه تکه های کوچک تبدیل میشود، لبه های خورد شده تیز و خطر ناک نیست و بی ضرر است، شیشه های سکوریت برای مکان هایی استفاده میشود که ایمنی فرد در آن حائز اهمیت زیادی دارد، و شیشه سکوریت استفاده شده در این مکان ها مخصوصا فضاهایی خارجی داخل اماکن عمومی و مکان هایی که شیشه در مساحت بسیار زیادی استفاده میشود، به صورت لمینت یا تکجداره تولید واجرا میشود.

 

مزایای استفاده از شیشه سکوریت و استفاده در دکوراسیون اداری

 

شیشه جام در مقایسه با شیشه سکوریت با ضخامت های یکسان، شیشه جام ضعیف تر از شیشه سکوریت بوده است. شیشه سکوریت تقریبا 5برابر مقاومت بیشتری داشته، و در صورت شکست به قطعات کوچک و بدون خطر تبدیل میشود.

شیشه سکوریت را در ضخامت چهار تا بیست میلیمتر تولید، عرضه و مورد استفاده قرار میدهند. که هر کدام از این ضخامت ها مصارف خاص خودشان را دارند. و دارای کاربردهای متفاوت هستند. از سکوریت ها برای ساخت انواع پارتیشن اداری استفاده می کنند.

و از این پارتیشن ها در فضاهای متفاوت همچون: منازل، ادارات، مغازه ها و… بهره می برند. این شیشه ها به محیط اطراف جلوه ی بی نظیری می بخشند. و فضا را بزرگتر نشان می دهند. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از شیشه سکوریت حفظ روشنایی محیط است.

استفاده از این شیشه ها موجب می شود، که فضای اطراف ما همیشه نور کافی داشته و از روشنایی طبیعی برخوردار باشد. همچنین شیشه سکوریت عایق مناسبی جهت نفوذ سرما، گرما و صدا به داخل محیط است. همانطور که قبلا ذکر شد، این شیشه ها هرگز نمی شکنند و از ایمنی بالایی برخوردارند.

ولی حتی اگر بر اثر فشار و یا ضربه ی فوق العاده شدیدی شکسته شوند، هنگام خرد شدن به تکه های کوچک و صیقلی تبدیل می شوند، که برنده و تیز نیستند. و بر خلاف شیشه های معمولی باعث صدمه به اطرافیان نمی شوند.