تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

شیشه امنیتی چیست؟ (راهنمای جامع خرید) - شرکت پارتیشن پرچین

شیشه امنیتی چیست؟ (راهنمای جامع خرید)

امروزه شیشه های امنیتی جای خود را به شیشه های معمولی داده اند. همانطور که از نام آن پیداست این شیشه ها ضریب امنیتی بالایی دارند و در مشاغلی مانند: طلافروشی و جواهر فروشی، انواع مغازه ها و بوتیک ها، هتل ها و… کاربرد زیادی دارند.

شیشه سکوریت ایمن

شیشه سکوریت همان شیشه امنیتی است که در طی فرآیند های حرارتی، ضریب امنیت آن بالا رفته و به یکی از شیشه های پراستفاده در انواع مشاغل تبدیل شده است. از شیشه سکوریت نشکن معمولا در پارتیشن های اداری، استخر، نمای ساختمان و مشاغلی که در بالا ذکر شد، استفاده می‌شود.

شیشه سکوریت یا شیشه لمینت

هر دو نوع شیشه در دسته های شیشه های ایمنی قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید در دکور خانه، اداره، یا حتی مغازه خود از شیشه استفاده کنید؛ توصیه می‌کنیم از شیشه نشکن که همان شیشه سکوریت پرچین و یا شیشه لمینت پرچین هستند استفاده کنید.

شیشه سکوریت نشکن پرچین

شیشه ایمنی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

شیشه های سکوریت نشکن همان شیشه خام و معمولی هستند که طی یک فرآیند حرارتی که در کوره های مخصوص انجام می‌شود به شیشه ایمنی نشکن تبدیل می‌شوند. این فرآیند بسیار حساس است و باید دقیق و با ظرافت انجام شود. برای داشتن محصولی بی نقص و با کیفیت باید دمای کوره و مدت زمان سکوریت شدن شیشه مشخص باشد و اگر زمان بیشتر یا کمتری صرف شود، یا دمای کوره تنظیم نباشد می‌تواند منجر به تولید یک محصول بی کیفیت شود. از مشخصه های شیشه سکوریت بی کیفیت، وجود تاب و انحنا روی آن است.

باید توجه داشت که شیشه در فرآیند سکوریت شدن هیچ تغییر ظاهری خاصی نمی‌کند و حتی ترکیبات شیمیایی شیشه تغییر نمی‌کند. پس شیشه در این فرآیند کدر نمی‌شود بلکه همان شفافیت و وزن خود را حفظ می‌کند؛ تنها ضریب امنیت و مقاومت مکانیکی آن افزایش پیدا می‌کند.

نکته بعدی این است که شیشه سکوریت ایمن در ابعاد و ضخامت های متفاوتی تولید می‌شود. این نظر شما و نوع استفاده شما از شیشه سکوریت است که ابعاد و ضخامت آن را تعیین می‌کند، پس در این زمینه بسیار با دقت باشید!

شیشه نشکن پرچین

آیا شیشه ایمنی نشکن، واقعا نمی‌شکند؟

این سوال بسیاری از افراد است که از کارشناسان پرچین پرسیده می‌شود. حقیقت این است که این شیشه ها می‌شکنند اما نه آن‌گونه که شما تا به حال دیده اید!

حتما تا به حال با این مسئله مواجه شده اید که در اثر شکستن شیشه جراحاتی به انسان وارد می‌شود؛ از خراش کوچیک گرفته تا جراحات حاد!

فرآیند شکستن شیشه ایمنی بسیار متفاوت با شیشه های معمولی است. شیشه نشکن ایمن توانایی تحمل بسیار بالایی دارد اما اگر به شیشه ضربه ای وارد شود که از توان آن خارج باشد این شیشه ترک برمی‌دارد و شکسته می‌شود. الگوی شکست به این صورت است که شیشه یا پودر می‌شود و یا به قطعات بسیار ریزی تبدیل می‌شود که هیچ‌گونه خطر مالی و جانی متوجه افراد نمی‌شود.

خرید شیشه سکوریت از شرکت پرچین

شرکت پرچین از معدود تولید کننده های پارتیشن اداری و شیشه سکوریت است که فعالیت خود را از یک دهه پیش آغاز کرده است. این شرکت در طول این مدت با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارشناس در این زمینه توانسته به رشد خوبی در زمینه تولید شیشه سکوریت و انواع پارتیشن اداری برسد. در این مدت کارفرماهای متعدد با سلیقه های متفاوتی با پرچین همکاری داشته اند و رضایت ۱۰۰ درصدی خود را از محصولات پرچین اعلام کرده اند. برای خرید شیشه سکوریت این نکته را در نظر بگیرید که باید ابعاد مدنظر خود را به‌صورت دقیق اندازه گیری کنید. بهتر است این کار را به متخصصان پرچین بسپارید تا با اندازه گیری دقیق بتوانند شیشه سکوریت مورد نظر شما را تولید کنند. پس از اندازه گیری می‌توانید در رنگ و طرح دلخواه سفارش خود را به پرچین بسپارید تا در مدت زمان اندک با هزینه ای کمتر، شیشه سکوریت شما آماده شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.