سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن اداری پرچین
پارتیشن اداری پرچین

پارتیشن اداری

شرکت پرچین طراح و تولید کننده انواع پارتیشن اداری، پارتیشن شیشه ای، پارتیشن دوجداره وپارتیشن تکجداره میباشد.

پارتیشن اداری یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون اداری به شمار می آیدکه، در بسیاری از مکان های اداری از انواع آنها برای کاربردی کردن هر چه بهتر محیط استفاده میشود.

در واقع باید بدانیم اگر میخواهیم فضای خود را با پارتیشن اداری تقسیم بندی کنیم چه پارتیشنی برای فضای ما مناسب و محیط ما را هرچه بهتر کاربردی و کار آمد میکند.

در اداره ها برای پارتیشن بندی اداری اهمیت زیادی می دهندو از آنجا که پارتیشن اداری در انواع متعددی طراحی تولید و اجرا میشود وبرای نصب هر کدام روش خاصی استفاده میشود باید بیشتر از انواع پارتیشن اداری بدانیم.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دارای انواع متعددی میباشد که در محیط اداری از آنها استفاده میشود و برخی از آنها عبارت هستند از:

 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

 

پارتیشن فریم لس شیشه ای
پارتیشن فریم لس شیشه ای

 

پارتیشن ام دی اف
پارتیشن ام دی اف

 

پارتیشن شیشه ای ایتالیایی
پارتیشن شیشه ای ایتالیایی

 

این نوع پارتیشن های اداری برای طراحی دکوراسیون اداری استفاده میشود که با توجه به نیاز کارفرما طراحی و تولید میشود.

وظیفه ای که در انواع پارتیشن های اداری وجود دارد و باید به آن اهمیت داده شود این است که فضاها را از یکدیگر به درستی جدا و خیلی سریع تولید و نصب میشود. و هر یک از آنها به نسبت متریال و یراق آلات که در آن به کار رفته قابلیت گوناگونی دارد.

پارتیشن فریم لس شیشه ای

از پارتیشن فریم لس شیشه ای برای بسیاری از پروژه های اداری استفاده میشود چرا که تنوع در رنگ فریم زیبایی خاصی به این نوع پارتیشن اداری بخشیده است، و به علاوه زیبایی ایجاد نور طبیعی در محیط از مزیت های پارتیشن فریم لس شیشه ای به شمار می آید.

این پارتیشن اداری از آنجایی که زیبایی بی نظیری دارد افراد مراجعه کننده را جذب خود میکند و میتوان با ایجاد لگوی شرکت روی شیشه برند شرکت را نمایان کرد بسیار زیادی از شرکت ها از این طرح پارتیشن استفاده میکنند.